Septiky - Jímky, septiky a vodoměrné šachty

Septiky

Popis

Plastový septik je vyroben jako vodotěsný ,svařovaný z kvalitního válcovaného polypropylenu - kopolymeru. Tloušťka materiálu se pohybuje od 5 do 15 mm. Může být vyroben jako otevřený (bez stropu) nebo s plastovým odnímatelným víkem (i s těsněním) při použití uvnitř objektu. V provedení jako volně stojící na podlaze je možno septik doplnit přepážkami, osadit šroubovými, lepenými (PP) i přírubovými připojeními, kulovými ventily, různým uchycením apod. dle požadavku zákazníka.

Použití

Plastový septik se používá pouze tam, kde splaškové odpadní vody nebo vody se škodlivými látkami nelze odvádět do kanalizace s centrální čistírnou odpadních vod, nebo kde tyto odpadní vody nemohou být z ekonomických či jiných důvodů čištěny v samostatné malé čistírně odpadních vod. Jeho největší využití je na odpadní vodu z rodinného domu. Dochází zde k čištění odpadní vody mezi jednotlivými komorami. Dále je možné ho využít jako součást technologického zařízení na předčištění vody z průmyslu.

Výhody

Technické informace

Plastový septik je opatřen po obvodu svislými a na stropě vodorovnými výztuhami (100 mm) – tzn. že například plastový septik o rozměrech 2000 x 1500 x 2000 mm má hrubý rozměr 2200x1700x2000 mm + výška vstupního komínku 300 mm.

Nejmodernější technologie

Po více jak 15ti letých zkušenostech v oboru disponujeme nejmodernějšími technologiemi výroby – Extrudérové sváření LEISTER, automatická 4m CNC polyfuzní svářečka.

Navštivte fotogalerii »

Poptávka »

Ceník »